Актуальна інформація та оголошення

До уваги громадян міста та  юридичних осіб.

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

 

До уваги громадян міста, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

На виконання закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», відповідно до розпорядження КМУ від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»  з 01.11.2015 року адміністративні послуги з напрямку державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: м. Новомосковськ, вулиця Калнишевського, 1, 1-й поверх.